Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı
zamanda ahlaklısını severim.

Ceza Tablosu


Ceza Tablosu
# Tarih Takımı Adı Soyadı Yönetici Sporcu Antrenör Kategorisi Verilen Ceza
1 20-11-2022 19 Mayıs Belediyespor Ramazan Efe AYDIN Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
2 20-11-2022 Vezirköprü Belediyespor Mehmet Arda ARLI Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
3 20-11-2022 Zeytinlikspor Samet YILMAZ Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
4 20-11-2022 Cedit Ilıca Spor Abdulsamet AYDIN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
5 20-11-2022 Bafra Mevlana Spor Yakup Mert KAPUSUZ Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
6 20-11-2022 Termespor Mehmet Ali EKŞİLİ Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
7 20-11-2022 Vezirköprü Belediyespor İ.Gökalp BAYRAKTAR Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
8 19-11-2022 Atakentspor Tuğra Aslan KÖSE Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
9 13-11-2022 Yolspor Burak KAPLAN Yönetici Süper Amatör 2 Müsabaka
10 13-11-2022 Yolspor Utku BEKTAŞ Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
11 13-11-2022 Yolspor Batuhan KÜÇÜKKAYA Sporcu Süper Amatör 4 Müsabaka
12 13-11-2022 Ayvacıkspor Nihat ÖZGEN Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
13 13-11-2022 Ayvacıkspor Cemal Can ÇAKIR Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
14 13-11-2022 Ayvacıkspor A.Bünyamin GÜL Sporcu Süper Amatör 5 Müsabaka
15 06-11-2022 Terme 2018 Futbol Kulübü Şenol SEMİZOĞLU Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
16 06-11-2022 Ayvacık Bel.Spor Nihat ÖZGEN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
17 06-11-2022 Atakentspor Aydın ÇETİN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
18 05-11-2022 Bafra 1988 Futbol Kulübü Erhan İPEK Yönetici Süper Amatör 1 Müsabaka
19 03-11-2022 Kavak GHSİM Spor M.Talha KILIÇ Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
20 01-11-2022 Karasamsunspor Soner TEKE Antrenör U-16 Klasman Ligi 1 Müsabaka
21 01-11-2022 Karasamsunspor Murat EKMEN Yönetici U-16 Klasman Ligi 1 Müsabaka
22 30-10-2022 Ladik Belediyespor Barış VURAL Antrenör Süper Amatör 1 Müsabaka
23 30-10-2022 Atakentspor Cem KAYGUSUZ Antrenör Süper Amatör 1 Müsabaka
24 30-10-2022 Bafra 1988 Futbol Kulübü Samet CANDAN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
25 30-10-2022 Salıpazarı Belediyespor Yunus Emre ÇETİN Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
26 29-10-2022 Baruthanespor Oğuzhan YAYLA Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
27 29-10-2022 Bafra Mevlanaspor Yaşar Anıl SEZGİN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
28 29-10-2022 Bafra Mevlanaspor Alperen FAYDA Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
29 29-10-2022 Çatalarmut Gençlik Spor İsmet KODALAK Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
30 29-10-2022 Irmak Sanayi Spor Kamil KAYMAK Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
31 29-10-2022 Bafra İdman Yurdu Sercan ÖZÇAMGA Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
32 29-10-2022 Genç Bafra Spor Celil İNAN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
33 20-10-2022 Cedit Ilıca Spor Abdulsamet YAPAR Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
34 20-10-2022 Kadıköyspor Cihan KARASOY Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
35 20-10-2022 Samsun İdmanyurdu Yiğit UYSAL Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
36 20-10-2022 Samsun İdmanyurdu Yağızhan ALPER Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
37 20-10-2022 B.E.Karşıyakaspor Yusufcan HALİL Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
38 17-10-2022 Çınarlıkspor Miraç GÜNTEPE Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
39 05-10-2022 Telekomspor Mehmet Yusuf TAYOĞLU Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
40 25-09-2022 Terme 2018 Futbol Kulübü Bedirhan MORAL Sporcu U-15 Klasman Ligi 2 Müsabaka
41 24-09-2022 Samsun İdmanyurdu Lütfü AYDIN Antrenör U-17 Klasman Ligi 3 Müsabaka
42 21-09-2022 G.O.Pınar Spor Arda DURSUN Sporcu U-17 Klasman Ligi 3 Müsabaka
43 21-09-2022 G.O.Pınar Spor O.Kaan KÖSEOĞLU Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
44 18-09-2022 19 Mayıs Belediyespor M.Alperen YILMAZ Sporcu U-15 Klasman Ligi 2 Müsabaka
45 18-09-2022 Karadeniz Fırtınası Muhammet TAŞKIN Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
46 18-09-2022 Telekomspor Serhat AKBACI Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
47 18-09-2022 Telekomspor Emir Asaf ERDURAK Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
48 18-09-2022 G.O.Pınar Spor Ersan DURSUN Antrenör U-15 Klasman Ligi 1 Müsabaka
49 10-09-2022 Yolspor Yiğit Efe KÖSE Sporcu U-15 Klasman Ligi 2 Müsabaka
50 06-09-2022 Cedit Ilıca Spor Efe ERPEVLİVAN Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
51 06-09-2022 Canik Belediyespor Serhat AL Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
52 02-09-2022 Şehit Tayfun Pekel Spor Arda BOZDAĞ Sporcu U-17 Klasman Ligi 1 Müsabaka
53 02-09-2022 Türkiş İstiklal Spor Atahan ÇELİKKANAT Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka