Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı
zamanda ahlaklısını severim.

Ceza Tablosu


Ceza Tablosu
# Tarih Takımı Adı Soyadı Yönetici Sporcu Antrenör Kategorisi Verilen Ceza
1 20-03-2023 Yolspor Batuhan KÜÇÜK Sporcu U-18 Elit Ligi 3 Müsabaka
2 20-03-2023 19 Mayıs Belediyespor Yiğit YİĞİTER Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
3 19-03-2023 Tekkeköy Belediyespor Levent KUKUL Antrenör Süper Amatör 4 Müsabaka
4 19-03-2023 Tekkeköy Belediyespor Taner GÜRSOY Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
5 19-03-2023 Çınarlıkspor Metin KUMAŞ Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 2 Müsabaka
6 19-03-2023 Kavak GHSİM Spor Yunus Salih AKÇA Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 3 Müsabaka
7 19-03-2023 Yakakent Deniz Spor Tanju ALTUN Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 1 Müsabaka
8 18-03-2023 Karasamsunspor Erhan MELEK Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
9 18-03-2023 Yolspor Mete KARA Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
10 18-03-2023 Kadıfekalespor Uğur SEKMEN Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
11 18-03-2023 Bafra Mevlanaspor Efe YILDIZ Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
12 18-03-2023 Termespor Tekin AYGÜN Yönetici Süper Amatör 3 Müsabaka
13 16-03-2023 Dikbıyık Belediyespor Görkem SEVİNÇ Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 4 Müsabaka
14 16-03-2023 Samasun İdmanyurdu Resul İBLAĞ Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 3 Müsabaka
15 16-03-2023 Dikbıyık Belediyespor Fatih SEMİZ Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 4 Müsabaka
16 16-03-2023 Yakakent Deniz Spor Özkan KÜÇÜKÇOBAN Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 2 Müsabaka
17 16-03-2023 Fatih Reşadiye Spor Ahmet Emin KILIÇ Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 3 Müsabaka
18 16-03-2023 Zeytinlikspor Ali ALTINTAŞ Antrenör 1.Amatör Büyükler Ligi 5 Müsabaka
19 15-03-2023 Tekkeköy Belediyespor Erdi BİLGİN Sporcu Süper Amatör 4 Müsabaka
20 15-03-2023 Alaçamspor Gökhan ÇETİN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
21 14-03-2023 Kavak GHSİM Spor Muhammet ALICI Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
22 14-03-2023 Havza Belediyespor Hasan İsmail TULUM Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
23 12-03-2023 Atakum Futbol Kulübü Abdullah KARA Sporcu 1.Amatör Büyükler Ligi 3 Müsabaka
24 11-03-2023 Havza Belediyespor Mehmet Taner KALAMSIZ Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
25 11-03-2023 Havza Belediyespor Yunus Emre DOĞAN Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
26 11-03-2023 Irmak Sanayi Spor Kerem KÖSE Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
27 11-03-2023 Kışlaspor Talha SEZGİN Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
28 11-03-2023 Canik Belediyespor Miraç ŞAHİN Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
29 11-03-2023 19 Mayıs Belediyespor Yusuf Emre AKER Sporcu U-18 Elit Ligi 3 Müsabaka
30 09-03-2023 Baruthanespor Furkan İlker BAŞTAN Antrenör U-18 Klasman Ligi 5 Müsabaka
31 04-03-2023 Kolpınarspor Özkan ATALAY Antrenör U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
32 04-03-2023 Kolpınarspor Semih ÇIRAK Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
33 04-03-2023 Atakum Belediyespor Kerem Sercan KARA Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
34 04-03-2023 Aydın Hoca Yavuz Selim Arda BOZDAĞ Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
35 28-02-2023 Karadeniz Fırtınası Spor Asaf GÖKTEPE Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
36 28-02-2023 Kışlaspor Kaan KOLKIRAN Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
37 26-02-2023 Ayvacık Belediyespor Mücahit ŞAHİN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
38 25-02-2023 Ladik Belediyespor Enes KAYGUSUZ Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
39 25-02-2023 Canik Belediyespor Ömer OCAK Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
40 25-02-2023 Alaçamspor Kılıç Ali ÇAKIR Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
41 25-02-2023 Türkiş İstiklal Spor Atahan ÇELİKKANAT Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
42 25-02-2023 Karadeniz Fırtınası Spor Efecan ÖZSOY Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
43 05-02-2023 Termespor Talha HANÇER Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
44 04-02-2023 Salıpazarı Belediyespor Cengiz DEMİREL Antrenör U-18 Klasman Ligi 5 Müsabaka
45 04-02-2023 Salıpazarı Belediyespor Kürşat KARACA Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
46 31-01-2023 Karasamsunspor Emre DEMİR Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
47 30-01-2023 Aydın Hoca Yavuz Selim Halil Mert DEĞERLİ Sporcu U-18 Klasman Ligi 5 Müsabaka
48 30-01-2023 Kışlaspor Ufuk ALICI Sporcu U-18 Klasman Ligi 4 Müsabaka
49 30-01-2023 Kışlaspor Yiğit Necati ÖZEN Sporcu U-18 Klasman Ligi 4 Müsabaka
50 29-01-2023 Ayvacık Belediyespor Yasin DUMAN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
51 29-01-2023 Ayvacık Belediyespor Ümit Can YÜKSEL Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
52 29-01-2023 Ayvacık Belediyespor Oktay DUMAN Sporcu Süper Amatör 5 Müsabaka
53 26-01-2023 Bafra Mevlanaspor Doğukan USTA Sporcu U-18 Klasman Ligi 6 Müsabaka
54 26-01-2023 Karadeniz Fırtınası Spor Sefa GÜNEŞ Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
55 26-01-2023 Karadeniz Fırtınası Spor Zafer Miraç KILIÇOĞLU Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
56 26-01-2023 Bafra Mevlanaspor Yusuf Efe BAYRAK Sporcu U-18 Klasman Ligi 5 Müsabaka
57 26-01-2023 Bafra Mevlanaspor Efehan BÜYÜKBEKTAŞ Sporcu U-18 Klasman Ligi 12 Müsabaka
58 26-01-2023 Kadıfekalespor Harun ÖZYILMAZ Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
59 26-01-2023 Bafra Mevlanaspor Ahmet BÜYÜKBEKTAŞ Sporcu U-18 Klasman Ligi 8 Müsabaka
60 25-01-2023 Atakum Belediyespor Sinan Baran TAŞ Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
61 24-01-2023 Kadıfekalespor Emirhan ALTINOK Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
62 24-01-2023 Kolpınarspor Atakan ÖZBEK Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
63 22-01-2023 Ladik Belediyespor Emre ERYAŞ Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
64 21-01-2023 Kavak GHSİM Spor Şerif EKER Sporcu U-18 Klasman Ligi 4 Müsabaka
65 21-01-2023 Yolspor Mete KARA Sporcu U-18 Elit Ligi 3 Müsabaka
66 21-01-2023 Genç Bafra Spor Furkan Mert YANIK Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
67 21-01-2023 Termespor Mertcan ORAL Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
68 21-01-2023 Samasun İdmanyurdu Ufuk AKSAKAL Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
69 15-01-2023 Kavak GHSİM Spor Eralp ALTUN Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
70 15-01-2023 Canik Belediyespor Arda KASAB Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
71 14-01-2023 B.E.Karşıyakaspor Görkem MİLİÇ Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
72 14-01-2023 Gençlergücüspor Ahmet ÖZDEMİR Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
73 14-01-2023 Türkiş İstiklal Spor Yusuf BAŞAR Sporcu U-18 Klasman Ligi 2 Müsabaka
74 14-01-2023 Alaçamspor Onur ÇAKIR Sporcu U-18 Klasman Ligi 3 Müsabaka
75 07-01-2023 Kadıköyspor Caner YİĞİT Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
76 07-01-2023 İlkadım Bel.Yab-Pa Spor Seyit Ahmet KUDU Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
77 07-01-2023 Ladik Belediyespor Enes KAYGUSUZ Sporcu U-18 Elit Ligi 2 Müsabaka
78 24-12-2022 Fenerspor Polat Ali LAFÇI Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
79 11-12-2022 Vezirköprü Belediyespor Sait Muzaffer ÖNKOL Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
80 11-12-2022 Canik Belediyespor Murat Efe OLGUN Sporcu U-14 Klasman Ligi 3 Müsabaka
81 11-12-2022 Terme 2018 Spor Nuh Cumhur UZUN Antrenör U-14 Klasman Ligi 3 Müsabaka
82 11-12-2022 Karadeniz Fırtınası Spor Emirhan KESKİNOĞLU Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
83 10-12-2022 Çınarlıkspor Oğuzhan KARA Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
84 10-12-2022 Terme Lisesi Spor Taner UYLASI Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
85 10-12-2022 Çınarlıkspor Berkay GÜNTEPE Yönetici U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
86 04-12-2022 Bafra 1988 Futbol Kulübü Miraç GÜMÜŞTAŞ Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
87 04-12-2022 Baruthanespor Burak YILDIRIM Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
88 03-12-2022 Havza İlk Kıvılcım Spor Mert KAYA Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
89 03-12-2022 Bafra İdmanyurdu Sercan ÖZÇAMCA Sporcu U-16 Klasman Ligi 5 Müsabaka
90 03-12-2022 Bafra İdmanyurdu Enes Taha TAŞKIN Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
91 03-12-2022 1930 Bafraspor Yağız GÜRSEL Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
92 03-12-2022 1930 Bafraspor Doğukan BEL Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
93 03-12-2022 Gazi Osman Paşa Pınarspor Kenan BEKTAŞ Antrenör U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
94 03-12-2022 Samsun İdmanyurdu Göksel K.ATABEY Antrenör U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
95 27-11-2022 Baruthanespor Yasin TOPRAK Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
96 26-11-2022 Havza İlk Kıvılcım Spor Bünyamin Murat ÜNSAL Antrenör U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
97 26-11-2022 Fenerspor Mustafa SİNECEK Antrenör U-16 Klasman Ligi 4 Müsabaka
98 26-11-2022 Vefaspor Sencer ÇAĞLAR Antrenör U-16 Klasman Ligi 4 Müsabaka
99 26-11-2022 G.O.Pınar Spor Emir Faruk KARAALİ Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
100 20-11-2022 19 Mayıs Belediyespor Ramazan Efe AYDIN Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
101 20-11-2022 Vezirköprü Belediyespor Mehmet Arda ARLI Sporcu U-16 Klasman Ligi 3 Müsabaka
102 20-11-2022 Zeytinlikspor Samet YILMAZ Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
103 20-11-2022 Cedit Ilıca Spor Abdulsamet AYDIN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
104 20-11-2022 Bafra Mevlana Spor Yakup Mert KAPUSUZ Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
105 20-11-2022 Termespor Mehmet Ali EKŞİLİ Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
106 20-11-2022 Vezirköprü Belediyespor İ.Gökalp BAYRAKTAR Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
107 19-11-2022 Atakentspor Tuğra Aslan KÖSE Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
108 13-11-2022 Yolspor Burak KAPLAN Yönetici Süper Amatör 2 Müsabaka
109 13-11-2022 Yolspor Utku BEKTAŞ Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
110 13-11-2022 Yolspor Batuhan KÜÇÜKKAYA Sporcu Süper Amatör 4 Müsabaka
111 13-11-2022 Ayvacıkspor Nihat ÖZGEN Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
112 13-11-2022 Ayvacıkspor Cemal Can ÇAKIR Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
113 13-11-2022 Ayvacıkspor A.Bünyamin GÜL Sporcu Süper Amatör 5 Müsabaka
114 06-11-2022 Terme 2018 Futbol Kulübü Şenol SEMİZOĞLU Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
115 06-11-2022 Ayvacık Bel.Spor Nihat ÖZGEN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
116 06-11-2022 Atakentspor Aydın ÇETİN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
117 03-11-2022 Kavak GHSİM Spor M.Talha KILIÇ Sporcu U-14 Klasman Ligi 2 Müsabaka
118 30-10-2022 Bafra 1988 Futbol Kulübü Samet CANDAN Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
119 30-10-2022 Salıpazarı Belediyespor Yunus Emre ÇETİN Sporcu Süper Amatör 3 Müsabaka
120 29-10-2022 Baruthanespor Oğuzhan YAYLA Sporcu Süper Amatör 2 Müsabaka
121 29-10-2022 Bafra Mevlanaspor Yaşar Anıl SEZGİN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
122 29-10-2022 Bafra Mevlanaspor Alperen FAYDA Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
123 29-10-2022 Çatalarmut Gençlik Spor İsmet KODALAK Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
124 29-10-2022 Irmak Sanayi Spor Kamil KAYMAK Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
125 29-10-2022 Bafra İdman Yurdu Sercan ÖZÇAMGA Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
126 29-10-2022 Genç Bafra Spor Celil İNAN Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
127 20-10-2022 Cedit Ilıca Spor Abdulsamet YAPAR Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
128 20-10-2022 Kadıköyspor Cihan KARASOY Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
129 20-10-2022 Samsun İdmanyurdu Yiğit UYSAL Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
130 20-10-2022 Samsun İdmanyurdu Yağızhan ALPER Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
131 20-10-2022 B.E.Karşıyakaspor Yusufcan HALİL Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
132 17-10-2022 Çınarlıkspor Miraç GÜNTEPE Sporcu U-16 Klasman Ligi 2 Müsabaka
133 05-10-2022 Telekomspor Mehmet Yusuf TAYOĞLU Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
134 25-09-2022 Terme 2018 Futbol Kulübü Bedirhan MORAL Sporcu U-15 Klasman Ligi 2 Müsabaka
135 24-09-2022 Samsun İdmanyurdu Lütfü AYDIN Antrenör U-17 Klasman Ligi 3 Müsabaka
136 21-09-2022 G.O.Pınar Spor Arda DURSUN Sporcu U-17 Klasman Ligi 3 Müsabaka
137 21-09-2022 G.O.Pınar Spor O.Kaan KÖSEOĞLU Sporcu U-17 Klasman Ligi 2 Müsabaka
138 18-09-2022 19 Mayıs Belediyespor M.Alperen YILMAZ Sporcu U-15 Klasman Ligi 2 Müsabaka
139 18-09-2022 Karadeniz Fırtınası Muhammet TAŞKIN Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
140 18-09-2022 Telekomspor Serhat AKBACI Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka
141 18-09-2022 Telekomspor Emir Asaf ERDURAK Sporcu U-15 Klasman Ligi 3 Müsabaka