Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı
zamanda ahlaklısını severim.

Maç Programı



Maç Programı

Tarih Takımlar Lig Saha Skor
03-12-2022 10:00 1 - Kadıfekale 1984 Spor - Samsun B.Şehir. Bel.Spor B GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ B-GRUBU İlkadım Suni Çim
03-12-2022 10:00 2 - Karadenizspor - Kolpınarspor E GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ E-GRUBU Millet Bahçesi
03-12-2022 11:00 3 - Karadeniz Fırtınası Spor - Çınarlıkspor C GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ C-GRUBU Canik Suni Çim
03-12-2022 12:00 4 - Atakentspor - Vezirköprü Belediye Spor F GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ F-GRUBU İlkadım Suni Çim
03-12-2022 12:00 5 - Yolspor - Karasamsunspor A GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Millet Bahçesi
03-12-2022 13:00 6 - Şehit Tayfun Pakel Spor - Samsun İdmanyurdu Spor E GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ E-GRUBU Canik Suni Çim
03-12-2022 13:30 7 - Terme Lisesi Spor - Vefaspor D GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ D-GRUBU Terme
03-12-2022 13:30 8 - Yeşilırmakspor - Irmak Sanayi Spor D GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ D-GRUBU Çarşamba
03-12-2022 13:30 9 - Havza İlk Kıvılcım Spor - Kavak GHSİM Spor E GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ E-GRUBU Havza
03-12-2022 13:30 10 - Atakum Belediye Spor - Çatalarmut Anadolu Gençlik Spor B GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ B-GRUBU Atakum Belediye
03-12-2022 13:30 11 - Bafra Mevlana Spor - Genç Bafra Spor A GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Bafra
03-12-2022 14:00 12 - Telekomspor - Tekkeköyspor F GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ F-GRUBU İlkadım Suni Çim
03-12-2022 14:00 13 - Kadıköyspor - Terme 2018 Futbol Kulübü C GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ C-GRUBU Millet Bahçesi
03-12-2022 14:30 14 - Yolspor - Atakentspor B GRUBU | Süper Amatör B Grubu İlkadım Suni Çim
03-12-2022 15:30 15 - Bafra İdmanyurdu Spor - 1930 Bafraspor B GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ B-GRUBU Bafra
03-12-2022 15:30 16 - İlkadım Bel.Yab-Pa Spor - 19 Mayıs Belediye Spor F GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ F-GRUBU Halim Batur
03-12-2022 16:00 17 - Gazi Osman Paşa Pınarspor - Afaspor D GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ D-GRUBU İlkadım Suni Çim
03-12-2022 16:00 18 - Bulvarspor 1992 - Zeytinlikspor A GRUBU | U-16 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 09:30 19 - Karasamsunspor - Kadıfekale 1984 Spor C GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ C-GRUBU İlkadım Suni Çim
04-12-2022 09:30 20 - İlkadım Bel.Yab-Pa Spor - Bafra 1453 Fetih Spor C GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ C-GRUBU Halim Batur
04-12-2022 10:00 21 - Yenidoğanspor - Samsun İdmanyurdu Spor B GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ B-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 11:00 22 - Karadenizspor - Atakentspor C GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ C-GRUBU İlkadım Suni Çim
04-12-2022 11:00 23 - Termespor - Telekomspor A GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Terme
04-12-2022 11:30 24 - Karadeniz Fırtınası Spor - Tekkeköyspor E GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ E-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 12:00 25 - Gazi Osman Paşa Pınarspor - Atakum Belediye Spor A GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Canik Suni Çim
04-12-2022 12:30 26 - Kolpınarspor - Ladikspor D GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ D-GRUBU İlkadım Suni Çim
04-12-2022 13:00 27 - Çatalarmut Anadolu Gençlik Spor - Türkiş İstiklal Spor A GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ A-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 13:30 28 - Bafra Mevlana Spor - Bafra 23 Nisan Spor E GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ E-GRUBU Bafra
04-12-2022 13:30 29 - Çarşambaspor - Yolspor B GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ B-GRUBU Çarşamba
04-12-2022 13:30 30 - 19 Mayıs Belediye Spor - Samsun B.Şehir. Bel.Spor E GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ E-GRUBU 19 Mayıs
04-12-2022 14:00 31 - Bafra 1988 Futbol Kulübü - Ladik Belediyespor B GRUBU | Süper Amatör B Grubu Bafra
04-12-2022 14:00 32 - Vezirköprü Belediye Spor - 1930 Bafraspor B GRUBU | Süper Amatör B Grubu Vezirköprü
04-12-2022 14:00 33 - Salıpazarı Belediye Spor - 19 Mayıs Belediye Spor A GRUBU | Süper Amatör A Grubu Salıpazarı
04-12-2022 14:00 34 - Termespor - Alaçamspor A GRUBU | Süper Amatör A Grubu Terme
04-12-2022 14:00 35 - Şehit Uğur Birinci Spor - Havza İlk Kıvılcım Spor D GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ D-GRUBU Canik Suni Çim
04-12-2022 14:00 36 - Ayvacık Belediye Spor - Tekkeköyspor B GRUBU | Süper Amatör B Grubu Ayvacık
04-12-2022 14:30 37 - Canik Belediyespor - Kavak GHSİM Spor F GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ F-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 14:30 38 - Baruthanespor - Havza Belediye Spor A GRUBU | Süper Amatör A Grubu İlkadım Suni Çim
04-12-2022 16:00 39 - Irmak Sanayi Spor - Kadıköyspor F GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ F-GRUBU Millet Bahçesi
04-12-2022 16:30 40 - Cedit Ilıca Spor - Yeşilırmakspor B GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ B-GRUBU İlkadım Suni Çim
04-12-2022 17:30 41 - Kurupelitspor - Bafra 1988 Futbol Kulübü D GRUBU | U-14 KLASMAN LİGİ D-GRUBU Millet Bahçesi