# | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Türkiş İstiklal Spor | 15 | 12 | 1 | 2 | 68 | 17 | 51 | 37 |
2 | Termespor | 15 | 12 | 1 | 2 | 55 | 18 | 37 | 37 |
3 | Cedit Ilıca Spor | 15 | 10 | 0 | 5 | 45 | 22 | 23 | 30 |
4 | Çatalarmut A.G. Spor | 15 | 9 | 2 | 4 | 38 | 19 | 19 | 29 |
5 | Terme Lisesi Spor | 15 | 6 | 2 | 7 | 33 | 33 | 0 | 20 |
6 | Yenidoğanspor | 15 | 6 | 1 | 8 | 20 | 36 | -16 | 19 |
7 | Zeytinlikspor | 15 | 3 | 1 | 11 | 10 | 41 | -31 | 10 |
8 | B.E.Karşıyakaspor | 15 | 2 | 0 | 13 | 10 | 56 | -46 | 6 |
9 | Fatih Reşadiye Spor | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 37 | -37 | 0 |
# | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Türkiş İstiklal Spor | 15 | 12 | 1 | 2 | 68 | 17 | 51 | 37 |
2 | Termespor | 15 | 12 | 1 | 2 | 55 | 18 | 37 | 37 |
3 | Cedit Ilıca Spor | 15 | 10 | 0 | 5 | 45 | 22 | 23 | 30 |
4 | Çatalarmut A.G. Spor | 15 | 9 | 2 | 4 | 38 | 19 | 19 | 29 |
5 | Terme Lisesi Spor | 15 | 6 | 2 | 7 | 33 | 33 | 0 | 20 |
6 | Yenidoğanspor | 15 | 6 | 1 | 8 | 20 | 36 | -16 | 19 |
7 | Zeytinlikspor | 15 | 3 | 1 | 11 | 10 | 41 | -31 | 10 |
8 | B.E.Karşıyakaspor | 15 | 2 | 0 | 13 | 10 | 56 | -46 | 6 |
9 | Fatih Reşadiye Spor | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 37 | -37 | 0 |
Tarih | Takımlar | Saha | Skor |
---|---|---|---|
Türkiş İstiklal Spor - Zeytinlikspor |
İlkadım Suni Çim | 10-0 | |
Terme Lisesi Spor - Fatih Reşadiye Spor |
Terme | 6-0 | |
B.E.Karşıyakaspor - Çatalarmut A.G. Spor |
Haluk Ulusoy | 1-5 | |
Termespor - Cedit Ilıca Spor |
Terme | 3-1 | |
Cedit Ilıca Spor - B.E.Karşıyakaspor |
İlkadım Suni Çim | 4-0 | |
Zeytinlikspor - Yenidoğanspor |
Millet Bahçesi | 0-1 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Terme Lisesi Spor |
Halim Batur | 2-0 | |
Fatih Reşadiye Spor - Türkiş İstiklal Spor |
Haluk Ulusoy | 0-11 | |
B.E.Karşıyakaspor - Termespor |
Haluk Ulusoy | 2-4 | |
Yenidoğanspor - Fatih Reşadiye Spor |
Millet Bahçesi | 2-0 | |
Terme Lisesi Spor - Cedit Ilıca Spor |
Terme | 1-4 | |
Türkiş İstiklal Spor - Çatalarmut A.G. Spor |
İlkadım Suni Çim | 2-1 | |
Cedit Ilıca Spor - Türkiş İstiklal Spor |
İlkadım Suni Çim | 2-3 | |
Fatih Reşadiye Spor - Zeytinlikspor |
Halim Batur | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Yenidoğanspor |
Halim Batur | 3-0 | |
Termespor - Terme Lisesi Spor |
Terme | 5-3 | |
Zeytinlikspor - Çatalarmut A.G. Spor |
Millet Bahçesi | 1-1 | |
Terme Lisesi Spor - B.E.Karşıyakaspor |
Terme | 3-0 | |
Yenidoğanspor - Cedit Ilıca Spor |
Millet Bahçesi | 1-3 | |
Türkiş İstiklal Spor - Termespor |
Halim Batur | 3-2 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Fatih Reşadiye Spor |
Halim Batur | 3-0 | |
B.E.Karşıyakaspor - Türkiş İstiklal Spor |
Haluk Ulusoy | 1-8 | |
Cedit Ilıca Spor - Zeytinlikspor |
İlkadım Suni Çim | 6-0 | |
Termespor - Yenidoğanspor |
Terme | 5-1 | |
Fatih Reşadiye Spor - Cedit Ilıca Spor |
Millet Bahçesi | 0-6 | |
Türkiş İstiklal Spor - Terme Lisesi Spor |
İlkadım Suni Çim | 1-3 | |
Zeytinlikspor - Termespor |
Millet Bahçesi | 0-6 | |
Yenidoğanspor - B.E.Karşıyakaspor |
Millet Bahçesi | 4-2 | |
Termespor - Fatih Reşadiye Spor |
Terme | 3-0 | |
Terme Lisesi Spor - Yenidoğanspor |
Terme | 3-0 | |
Cedit Ilıca Spor - Çatalarmut A.G. Spor |
İlkadım Suni Çim | 3-2 | |
B.E.Karşıyakaspor - Zeytinlikspor |
Haluk Ulusoy | 1-0 | |
Yenidoğanspor - Türkiş İstiklal Spor |
Millet Bahçesi | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Termespor |
İlkadım Suni Çim | 1-4 | |
Zeytinlikspor - Terme Lisesi Spor |
Millet Bahçesi | 3-2 | |
Fatih Reşadiye Spor - B.E.Karşıyakaspor |
Millet Bahçesi | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor - B.E.Karşıyakaspor |
Millet Bahçesi | 5-0 | |
Cedit Ilıca Spor - Termespor |
İlkadım Suni Çim | 2-1 | |
Zeytinlikspor - Türkiş İstiklal Spor |
Millet Bahçesi | 0-3 | |
Terme Lisesi Spor - Çatalarmut A.G. Spor |
Terme | 1-3 | |
Yenidoğanspor - Zeytinlikspor |
Millet Bahçesi | 3-0 | |
B.E.Karşıyakaspor - Cedit Ilıca Spor |
Haluk Ulusoy | 0-8 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Türkiş İstiklal Spor |
İlkadım Suni Çim | 3-3 | |
Cedit Ilıca Spor - Terme Lisesi Spor |
İlkadım Suni Çim | 3-0 | |
Termespor - B.E.Karşıyakaspor |
Terme | 3-0 | |
Türkiş İstiklal Spor - Cedit Ilıca Spor |
Millet Bahçesi | 6-0 | |
Terme Lisesi Spor - Termespor |
Terme | 4-4 | |
Yenidoğanspor - Çatalarmut A.G. Spor |
Millet Bahçesi | 0-5 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Zeytinlikspor |
Halim Batur | 1-0 | |
Termespor - Türkiş İstiklal Spor |
Terme | 3-1 | |
B.E.Karşıyakaspor - Terme Lisesi Spor |
Haluk Ulusoy | 0-3 | |
Cedit Ilıca Spor - Yenidoğanspor |
İlkadım Suni Çim | 1-2 | |
Zeytinlikspor - Cedit Ilıca Spor |
Millet Bahçesi | 0-1 | |
Türkiş İstiklal Spor - B.E.Karşıyakaspor |
İlkadım Suni Çim | 3-0 | |
Yenidoğanspor - Termespor |
Millet Bahçesi | 0-6 | |
Terme Lisesi Spor - Türkiş İstiklal Spor |
Terme | 0-7 | |
B.E.Karşıyakaspor - Yenidoğanspor |
Haluk Ulusoy | 0-3 | |
Termespor - Zeytinlikspor |
Terme | 3-0 | |
Çatalarmut A.G. Spor - Cedit Ilıca Spor |
İlkadım Suni Çim | 3-1 | |
Zeytinlikspor - B.E.Karşıyakaspor |
Millet Bahçesi | 3-0 | |
Yenidoğanspor - Terme Lisesi Spor |
Halim Batur | 1-1 | |
Türkiş İstiklal Spor - Yenidoğanspor |
İlkadım Suni Çim | 4-2 | |
Termespor - Çatalarmut A.G. Spor |
Terme | 3-0 | |
Terme Lisesi Spor - Zeytinlikspor |
Terme | 3-0 |
Tarih | Takımlar | Saha | Skor |
---|---|---|---|
Türkiş İstiklal Spor -Zeytinlikspor | İlkadım Suni Çim | 10-0 | |
Terme Lisesi Spor -Fatih Reşadiye Spor | Terme | 6-0 | |
B.E.Karşıyakaspor -Çatalarmut A.G. Spor | Haluk Ulusoy | 1-5 | |
Termespor -Cedit Ilıca Spor | Terme | 3-1 | |
Cedit Ilıca Spor -B.E.Karşıyakaspor | İlkadım Suni Çim | 4-0 | |
Zeytinlikspor -Yenidoğanspor | Millet Bahçesi | 0-1 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Terme Lisesi Spor | Halim Batur | 2-0 | |
Fatih Reşadiye Spor -Türkiş İstiklal Spor | Haluk Ulusoy | 0-11 | |
B.E.Karşıyakaspor -Termespor | Haluk Ulusoy | 2-4 | |
Yenidoğanspor -Fatih Reşadiye Spor | Millet Bahçesi | 2-0 | |
Terme Lisesi Spor -Cedit Ilıca Spor | Terme | 1-4 | |
Türkiş İstiklal Spor -Çatalarmut A.G. Spor | İlkadım Suni Çim | 2-1 | |
Cedit Ilıca Spor -Türkiş İstiklal Spor | İlkadım Suni Çim | 2-3 | |
Fatih Reşadiye Spor -Zeytinlikspor | Halim Batur | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Yenidoğanspor | Halim Batur | 3-0 | |
Termespor -Terme Lisesi Spor | Terme | 5-3 | |
Zeytinlikspor -Çatalarmut A.G. Spor | Millet Bahçesi | 1-1 | |
Terme Lisesi Spor -B.E.Karşıyakaspor | Terme | 3-0 | |
Yenidoğanspor -Cedit Ilıca Spor | Millet Bahçesi | 1-3 | |
Türkiş İstiklal Spor -Termespor | Halim Batur | 3-2 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Fatih Reşadiye Spor | Halim Batur | 3-0 | |
B.E.Karşıyakaspor -Türkiş İstiklal Spor | Haluk Ulusoy | 1-8 | |
Cedit Ilıca Spor -Zeytinlikspor | İlkadım Suni Çim | 6-0 | |
Termespor -Yenidoğanspor | Terme | 5-1 | |
Fatih Reşadiye Spor -Cedit Ilıca Spor | Millet Bahçesi | 0-6 | |
Türkiş İstiklal Spor -Terme Lisesi Spor | İlkadım Suni Çim | 1-3 | |
Zeytinlikspor -Termespor | Millet Bahçesi | 0-6 | |
Yenidoğanspor -B.E.Karşıyakaspor | Millet Bahçesi | 4-2 | |
Termespor -Fatih Reşadiye Spor | Terme | 3-0 | |
Terme Lisesi Spor -Yenidoğanspor | Terme | 3-0 | |
Cedit Ilıca Spor -Çatalarmut A.G. Spor | İlkadım Suni Çim | 3-2 | |
B.E.Karşıyakaspor -Zeytinlikspor | Haluk Ulusoy | 1-0 | |
Yenidoğanspor -Türkiş İstiklal Spor | Millet Bahçesi | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Termespor | İlkadım Suni Çim | 1-4 | |
Zeytinlikspor -Terme Lisesi Spor | Millet Bahçesi | 3-2 | |
Fatih Reşadiye Spor -B.E.Karşıyakaspor | Millet Bahçesi | 0-3 | |
Çatalarmut A.G. Spor -B.E.Karşıyakaspor | Millet Bahçesi | 5-0 | |
Cedit Ilıca Spor -Termespor | İlkadım Suni Çim | 2-1 | |
Zeytinlikspor -Türkiş İstiklal Spor | Millet Bahçesi | 0-3 | |
Terme Lisesi Spor -Çatalarmut A.G. Spor | Terme | 1-3 | |
Yenidoğanspor -Zeytinlikspor | Millet Bahçesi | 3-0 | |
B.E.Karşıyakaspor -Cedit Ilıca Spor | Haluk Ulusoy | 0-8 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Türkiş İstiklal Spor | İlkadım Suni Çim | 3-3 | |
Cedit Ilıca Spor -Terme Lisesi Spor | İlkadım Suni Çim | 3-0 | |
Termespor -B.E.Karşıyakaspor | Terme | 3-0 | |
Türkiş İstiklal Spor -Cedit Ilıca Spor | Millet Bahçesi | 6-0 | |
Terme Lisesi Spor -Termespor | Terme | 4-4 | |
Yenidoğanspor -Çatalarmut A.G. Spor | Millet Bahçesi | 0-5 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Zeytinlikspor | Halim Batur | 1-0 | |
Termespor -Türkiş İstiklal Spor | Terme | 3-1 | |
B.E.Karşıyakaspor -Terme Lisesi Spor | Haluk Ulusoy | 0-3 | |
Cedit Ilıca Spor -Yenidoğanspor | İlkadım Suni Çim | 1-2 | |
Zeytinlikspor -Cedit Ilıca Spor | Millet Bahçesi | 0-1 | |
Türkiş İstiklal Spor -B.E.Karşıyakaspor | İlkadım Suni Çim | 3-0 | |
Yenidoğanspor -Termespor | Millet Bahçesi | 0-6 | |
Terme Lisesi Spor -Türkiş İstiklal Spor | Terme | 0-7 | |
B.E.Karşıyakaspor -Yenidoğanspor | Haluk Ulusoy | 0-3 | |
Termespor -Zeytinlikspor | Terme | 3-0 | |
Çatalarmut A.G. Spor -Cedit Ilıca Spor | İlkadım Suni Çim | 3-1 | |
Zeytinlikspor -B.E.Karşıyakaspor | Millet Bahçesi | 3-0 | |
Yenidoğanspor -Terme Lisesi Spor | Halim Batur | 1-1 | |
Türkiş İstiklal Spor -Yenidoğanspor | İlkadım Suni Çim | 4-2 | |
Termespor -Çatalarmut A.G. Spor | Terme | 3-0 | |
Terme Lisesi Spor -Zeytinlikspor | Terme | 3-0 |