Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı
zamanda ahlaklısını severim.

SÜPER AMATÖR


SÜPER AMATÖR Puan Tablosu

# Takım O G B M A Y AV P
1 Evcispor 22 15 3 4 53 18 35 48
2 Karasamsunspor 22 14 5 3 50 19 31 47
3 Yolspor 22 14 2 6 42 27 15 44
4 1930 Bafraspor 21 11 8 2 49 23 26 41
5 Hacınabispor 21 12 4 5 56 16 40 40
6 19 Mayıs Belediyespor 21 11 7 3 30 17 13 40
7 Havza Belediyespor 21 11 6 4 40 33 7 39
8 Alaçamspor 21 9 3 9 36 23 13 30
9 Tekkeköyspor 21 6 5 10 34 41 -7 23
10 Termespor 22 4 5 13 27 56 -29 17
11 Atakentspor 21 4 4 13 27 52 -25 16
12 İlkadım Bel.Yab-Pa 21 2 3 16 23 62 -39 9
13 Telekomspor 21 2 1 18 18 69 -51 7
14 Fatih Reşadiye Spor 0 0 0 0 0 0 0 0

SÜPER AMATÖR Puan Tablosu

# Takım O G B M A Y AV P
1 Evcispor 22 15 3 4 53 18 35 48
2 Karasamsunspor 22 14 5 3 50 19 31 47
3 Yolspor 22 14 2 6 42 27 15 44
4 1930 Bafraspor 21 11 8 2 49 23 26 41
5 Hacınabispor 21 12 4 5 56 16 40 40
6 19 Mayıs Belediyespor 21 11 7 3 30 17 13 40
7 Havza Belediyespor 21 11 6 4 40 33 7 39
8 Alaçamspor 21 9 3 9 36 23 13 30
9 Tekkeköyspor 21 6 5 10 34 41 -7 23
10 Termespor 22 4 5 13 27 56 -29 17
11 Atakentspor 21 4 4 13 27 52 -25 16
12 İlkadım Bel.Yab-Pa 21 2 3 16 23 62 -39 9
13 Telekomspor 21 2 1 18 18 69 -51 7
14 Fatih Reşadiye Spor 0 0 0 0 0 0 0 0

Ceza Puanı Alan Takımlar

# Takım Ceza Puanı
1 Fatih Reşadiye Spor İhraç

SÜPER AMATÖR Maç Programı

Tarih Takımlar Saha Skor
Yolspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 1-3
1930 Bafraspor
-
Atakentspor
Bafra 1-1
Karasamsunspor
-
Hacınabispor
İlkadım 1-1
Termespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Terme 2-2
Alaçamspor
-
Evcispor
Alaçam 2-4
Telekomspor
-
Fatih Reşadiye Spor
İlkadım 1-2
Havza Belediyespor
-
Tekkeköyspor
Havza 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Yolspor
Canik Suniçim 1-4
19 Mayıs Belediyespor
-
Telekomspor
19 Mayıs 2-0
Hacınabispor
-
Termespor
Bafra 5-1
Alaçamspor
-
Karasamsunspor
Alaçam 0-2
Evcispor
-
1930 Bafraspor
Terme 1-1
Tekkeköyspor
-
Atakentspor
Dikbıyık 4-3
Fatih Reşadiye Spor
-
Havza Belediyespor
Canik Suniçim 2-3
Atakentspor
-
Fatih Reşadiye Spor
İlkadım 1-2
Yolspor
-
Hacınabispor
İlkadım 0-2
Telekomspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 1-2
1930 Bafraspor
-
Tekkeköyspor
Bafra 2-2
Havza Belediyespor
-
19 Mayıs Belediyespor
Havza 1-0
Termespor
-
Alaçamspor
Terme 0-3
Karasamsunspor
-
Evcispor
İlkadım 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Havza Belediyespor
Canik Suniçim 1-2
Alaçamspor
-
Yolspor
Alaçam 6-0
19 Mayıs Belediyespor
-
Atakentspor
19 Mayıs 1-1
Hacınabispor
-
Telekomspor
Bafra 7-0
Evcispor
-
Termespor
Terme 5-1
Karasamsunspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 1-1
Fatih Reşadiye Spor
-
Tekkeköyspor
Canik Suniçim 1-5
Atakentspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 6-3
Yolspor
-
Evcispor
İlkadım 1-0
Havza Belediyespor
-
Hacınabispor
Havza 1-1
1930 Bafraspor
-
Fatih Reşadiye Spor
Bafra 2-0
Termespor
-
Karasamsunspor
Terme 1-1
Tekkeköyspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Dikbıyık 1-2
Telekomspor
-
Alaçamspor
İlkadım 1-3
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Tekkeköyspor
Canik Suniçim 1-1
Termespor
-
1930 Bafraspor
Terme 0-3
Alaçamspor
-
Havza Belediyespor
Alaçam 3-0
Hacınabispor
-
Atakentspor
Bafra 5-0
19 Mayıs Belediyespor
-
Fatih Reşadiye Spor
19 Mayıs 3-0
Karasamsunspor
-
Yolspor
İlkadım 2-1
Evcispor
-
Telekomspor
Terme 7-1
Yolspor
-
Termespor
İlkadım 3-0
Telekomspor
-
Karasamsunspor
İlkadım 0-5
Tekkeköyspor
-
Hacınabispor
Dikbıyık 0-5
Havza Belediyespor
-
Evcispor
Havza 2-2
1930 Bafraspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Bafra 1-1
Fatih Reşadiye Spor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Canik Suniçim 1-4
Atakentspor
-
Alaçamspor
İlkadım 1-0
Yolspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 1-3
Evcispor
-
Atakentspor
Terme 2-0
Alaçamspor
-
Tekkeköyspor
Alaçam 1-0
Hacınabispor
-
Fatih Reşadiye Spor
Bafra 3-0
Karasamsunspor
-
Havza Belediyespor
İlkadım 7-1
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
19 Mayıs Belediyespor
Canik Suniçim 1-3
Termespor
-
Telekomspor
Terme 1-4
Atakentspor
-
Karasamsunspor
İlkadım 1-5
Havza Belediyespor
-
Termespor
Havza 3-1
19 Mayıs Belediyespor
-
Hacınabispor
19 Mayıs 1-1
Tekkeköyspor
-
Evcispor
Dikbıyık 2-4
1930 Bafraspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Bafra 6-1
Telekomspor
-
Yolspor
İlkadım 2-2
Fatih Reşadiye Spor
-
Alaçamspor
Canik Suniçim 0-3
Yolspor
-
Havza Belediyespor
İlkadım 1-0
Telekomspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 1-8
Alaçamspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Alaçam 0-1
Fatih Reşadiye Spor
-
Evcispor
Canik Suniçim 0-3
Termespor
-
Atakentspor
Terme 3-0
Hacınabispor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Bafra 8-0
Karasamsunspor
-
Tekkeköyspor
İlkadım 3-1
Atakentspor
-
Yolspor
İlkadım 1-3
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Alaçamspor
Canik Suniçim 1-5
Havza Belediyespor
-
Telekomspor
Havza 2-0
1930 Bafraspor
-
Hacınabispor
Bafra 2-0
19 Mayıs Belediyespor
-
Evcispor
19 Mayıs 0-1
Tekkeköyspor
-
Termespor
Dikbıyık 3-0
Karasamsunspor
-
Fatih Reşadiye Spor
İlkadım 3-0
Yolspor
-
Tekkeköyspor
İlkadım 2-1
Termespor
-
Fatih Reşadiye Spor
Terme 3-0
Karasamsunspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 0-0
Evcispor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Terme 4-0
Havza Belediyespor
-
1930 Bafraspor
Havza 2-2
Alaçamspor
-
Hacınabispor
Alaçam 0-1
Telekomspor
-
Atakentspor
İlkadım 2-4
19 Mayıs Belediyespor
-
Termespor
19 Mayıs 2-1
Tekkeköyspor
-
Telekomspor
Dikbıyık 3-2
Alaçamspor
-
1930 Bafraspor
Alaçam 0-1
Hacınabispor
-
Evcispor
Bafra 0-2
Fatih Reşadiye Spor
-
Yolspor
Canik Suniçim 0-3
Atakentspor
-
Havza Belediyespor
İlkadım 3-3
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Karasamsunspor
Canik Suniçim 1-3
Atakentspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 1-2
Evcispor
-
Alaçamspor
Terme 3-1
Tekkeköyspor
-
Havza Belediyespor
Dikbıyık 2-2
Hacınabispor
-
Karasamsunspor
Bafra 0-1
19 Mayıs Belediyespor
-
Yolspor
19 Mayıs 0-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Termespor
Canik Suniçim 2-2
Yolspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 1-0
Atakentspor
-
Tekkeköyspor
İlkadım 0-1
Karasamsunspor
-
Alaçamspor
İlkadım 1-2
1930 Bafraspor
-
Evcispor
Bafra 1-1
Termespor
-
Hacınabispor
Terme 3-2
Telekomspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 0-2
Alaçamspor
-
Termespor
Alaçam 2-2
19 Mayıs Belediyespor
-
Havza Belediyespor
19 Mayıs 1-1
Tekkeköyspor
-
1930 Bafraspor
Dikbıyık 1-1
Evcispor
-
Karasamsunspor
Terme 2-0
Hacınabispor
-
Yolspor
Bafra 1-2
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Telekomspor
Canik Suniçim 0-1
Yolspor
-
Alaçamspor
İlkadım 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Atakentspor
Canik Suniçim 0-1
19 Mayıs Belediyespor
-
Tekkeköyspor
19 Mayıs 3-2
Hacınabispor
-
Havza Belediyespor
Bafra 1-0
Evcispor
-
Yolspor
Terme 1-3
Alaçamspor
-
Telekomspor
Alaçam 3-0
Karasamsunspor
-
Termespor
İlkadım 0-0
Telekomspor
-
Hacınabispor
İlkadım 0-5
Havza Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Havza 4-2
1930 Bafraspor
-
Karasamsunspor
Bafra 2-3
Termespor
-
Evcispor
Terme 0-3
Atakentspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 1-3
Yolspor
-
Karasamsunspor
İlkadım 0-2
Atakentspor
-
Hacınabispor
İlkadım 1-3
1930 Bafraspor
-
Termespor
Bafra 4-1
Havza Belediyespor
-
Alaçamspor
Havza 2-1
Tekkeköyspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Dikbıyık 4-0
Telekomspor
-
Evcispor
İlkadım 0-2
Termespor
-
Yolspor
Terme 1-3
19 Mayıs Belediyespor
-
1930 Bafraspor
19 Mayıs 0-3
Hacınabispor
-
Tekkeköyspor
Bafra 4-0
Alaçamspor
-
Atakentspor
Alaçam 0-0
Karasamsunspor
-
Telekomspor
İlkadım 2-1
Evcispor
-
Havza Belediyespor
Terme 0-1
Atakentspor
-
Evcispor
İlkadım 0-4
Tekkeköyspor
-
Alaçamspor
Dikbıyık 1-1
19 Mayıs Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
19 Mayıs 1-0
1930 Bafraspor
-
Yolspor
Bafra 1-4
Havza Belediyespor
-
Karasamsunspor
Havza 3-1
Telekomspor
-
Termespor
İlkadım 1-2
Karasamsunspor
-
Atakentspor
İlkadım 5-1
Evcispor
-
Tekkeköyspor
Terme 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
1930 Bafraspor
Canik Suniçim 1-2
Hacınabispor
-
19 Mayıs Belediyespor
Bafra 1-1
Yolspor
-
Telekomspor
İlkadım 5-0
Termespor
-
Havza Belediyespor
Terme 2-5

SÜPER AMATÖR Maç Programı

Tarih Takımlar Saha Skor
Yolspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 1-3
1930 Bafraspor -Atakentspor Bafra 1-1
Karasamsunspor -Hacınabispor İlkadım 1-1
Termespor -İlkadım Bel.Yab-Pa Terme 2-2
Alaçamspor -Evcispor Alaçam 2-4
Telekomspor -Fatih Reşadiye Spor İlkadım 1-2
Havza Belediyespor -Tekkeköyspor Havza 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -Yolspor Canik Suniçim 1-4
19 Mayıs Belediyespor -Telekomspor 19 Mayıs 2-0
Hacınabispor -Termespor Bafra 5-1
Alaçamspor -Karasamsunspor Alaçam 0-2
Evcispor -1930 Bafraspor Terme 1-1
Tekkeköyspor -Atakentspor Dikbıyık 4-3
Fatih Reşadiye Spor -Havza Belediyespor Canik Suniçim 2-3
Atakentspor -Fatih Reşadiye Spor İlkadım 1-2
Yolspor -Hacınabispor İlkadım 0-2
Telekomspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 1-2
1930 Bafraspor -Tekkeköyspor Bafra 2-2
Havza Belediyespor -19 Mayıs Belediyespor Havza 1-0
Termespor -Alaçamspor Terme 0-3
Karasamsunspor -Evcispor İlkadım 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -Havza Belediyespor Canik Suniçim 1-2
Alaçamspor -Yolspor Alaçam 6-0
19 Mayıs Belediyespor -Atakentspor 19 Mayıs 1-1
Hacınabispor -Telekomspor Bafra 7-0
Evcispor -Termespor Terme 5-1
Karasamsunspor -1930 Bafraspor İlkadım 1-1
Fatih Reşadiye Spor -Tekkeköyspor Canik Suniçim 1-5
Atakentspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 6-3
Yolspor -Evcispor İlkadım 1-0
Havza Belediyespor -Hacınabispor Havza 1-1
1930 Bafraspor -Fatih Reşadiye Spor Bafra 2-0
Termespor -Karasamsunspor Terme 1-1
Tekkeköyspor -19 Mayıs Belediyespor Dikbıyık 1-2
Telekomspor -Alaçamspor İlkadım 1-3
İlkadım Bel.Yab-Pa -Tekkeköyspor Canik Suniçim 1-1
Termespor -1930 Bafraspor Terme 0-3
Alaçamspor -Havza Belediyespor Alaçam 3-0
Hacınabispor -Atakentspor Bafra 5-0
19 Mayıs Belediyespor -Fatih Reşadiye Spor 19 Mayıs 3-0
Karasamsunspor -Yolspor İlkadım 2-1
Evcispor -Telekomspor Terme 7-1
Yolspor -Termespor İlkadım 3-0
Telekomspor -Karasamsunspor İlkadım 0-5
Tekkeköyspor -Hacınabispor Dikbıyık 0-5
Havza Belediyespor -Evcispor Havza 2-2
1930 Bafraspor -19 Mayıs Belediyespor Bafra 1-1
Fatih Reşadiye Spor -İlkadım Bel.Yab-Pa Canik Suniçim 1-4
Atakentspor -Alaçamspor İlkadım 1-0
Yolspor -1930 Bafraspor İlkadım 1-3
Evcispor -Atakentspor Terme 2-0
Alaçamspor -Tekkeköyspor Alaçam 1-0
Hacınabispor -Fatih Reşadiye Spor Bafra 3-0
Karasamsunspor -Havza Belediyespor İlkadım 7-1
İlkadım Bel.Yab-Pa -19 Mayıs Belediyespor Canik Suniçim 1-3
Termespor -Telekomspor Terme 1-4
Atakentspor -Karasamsunspor İlkadım 1-5
Havza Belediyespor -Termespor Havza 3-1
19 Mayıs Belediyespor -Hacınabispor 19 Mayıs 1-1
Tekkeköyspor -Evcispor Dikbıyık 2-4
1930 Bafraspor -İlkadım Bel.Yab-Pa Bafra 6-1
Telekomspor -Yolspor İlkadım 2-2
Fatih Reşadiye Spor -Alaçamspor Canik Suniçim 0-3
Yolspor -Havza Belediyespor İlkadım 1-0
Telekomspor -1930 Bafraspor İlkadım 1-8
Alaçamspor -19 Mayıs Belediyespor Alaçam 0-1
Fatih Reşadiye Spor -Evcispor Canik Suniçim 0-3
Termespor -Atakentspor Terme 3-0
Hacınabispor -İlkadım Bel.Yab-Pa Bafra 8-0
Karasamsunspor -Tekkeköyspor İlkadım 3-1
Atakentspor -Yolspor İlkadım 1-3
İlkadım Bel.Yab-Pa -Alaçamspor Canik Suniçim 1-5
Havza Belediyespor -Telekomspor Havza 2-0
1930 Bafraspor -Hacınabispor Bafra 2-0
19 Mayıs Belediyespor -Evcispor 19 Mayıs 0-1
Tekkeköyspor -Termespor Dikbıyık 3-0
Karasamsunspor -Fatih Reşadiye Spor İlkadım 3-0
Yolspor -Tekkeköyspor İlkadım 2-1
Termespor -Fatih Reşadiye Spor Terme 3-0
Karasamsunspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 0-0
Evcispor -İlkadım Bel.Yab-Pa Terme 4-0
Havza Belediyespor -1930 Bafraspor Havza 2-2
Alaçamspor -Hacınabispor Alaçam 0-1
Telekomspor -Atakentspor İlkadım 2-4
19 Mayıs Belediyespor -Termespor 19 Mayıs 2-1
Tekkeköyspor -Telekomspor Dikbıyık 3-2
Alaçamspor -1930 Bafraspor Alaçam 0-1
Hacınabispor -Evcispor Bafra 0-2
Fatih Reşadiye Spor -Yolspor Canik Suniçim 0-3
Atakentspor -Havza Belediyespor İlkadım 3-3
İlkadım Bel.Yab-Pa -Karasamsunspor Canik Suniçim 1-3
Atakentspor -1930 Bafraspor İlkadım 1-2
Evcispor -Alaçamspor Terme 3-1
Tekkeköyspor -Havza Belediyespor Dikbıyık 2-2
Hacınabispor -Karasamsunspor Bafra 0-1
19 Mayıs Belediyespor -Yolspor 19 Mayıs 0-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -Termespor Canik Suniçim 2-2
Yolspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 1-0
Atakentspor -Tekkeköyspor İlkadım 0-1
Karasamsunspor -Alaçamspor İlkadım 1-2
1930 Bafraspor -Evcispor Bafra 1-1
Termespor -Hacınabispor Terme 3-2
Telekomspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 0-2
Alaçamspor -Termespor Alaçam 2-2
19 Mayıs Belediyespor -Havza Belediyespor 19 Mayıs 1-1
Tekkeköyspor -1930 Bafraspor Dikbıyık 1-1
Evcispor -Karasamsunspor Terme 2-0
Hacınabispor -Yolspor Bafra 1-2
İlkadım Bel.Yab-Pa -Telekomspor Canik Suniçim 0-1
Yolspor -Alaçamspor İlkadım 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -Atakentspor Canik Suniçim 0-1
19 Mayıs Belediyespor -Tekkeköyspor 19 Mayıs 3-2
Hacınabispor -Havza Belediyespor Bafra 1-0
Evcispor -Yolspor Terme 1-3
Alaçamspor -Telekomspor Alaçam 3-0
Karasamsunspor -Termespor İlkadım 0-0
Telekomspor -Hacınabispor İlkadım 0-5
Havza Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa Havza 4-2
1930 Bafraspor -Karasamsunspor Bafra 2-3
Termespor -Evcispor Terme 0-3
Atakentspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 1-3
Yolspor -Karasamsunspor İlkadım 0-2
Atakentspor -Hacınabispor İlkadım 1-3
1930 Bafraspor -Termespor Bafra 4-1
Havza Belediyespor -Alaçamspor Havza 2-1
Tekkeköyspor -İlkadım Bel.Yab-Pa Dikbıyık 4-0
Telekomspor -Evcispor İlkadım 0-2
Termespor -Yolspor Terme 1-3
19 Mayıs Belediyespor -1930 Bafraspor 19 Mayıs 0-3
Hacınabispor -Tekkeköyspor Bafra 4-0
Alaçamspor -Atakentspor Alaçam 0-0
Karasamsunspor -Telekomspor İlkadım 2-1
Evcispor -Havza Belediyespor Terme 0-1
Atakentspor -Evcispor İlkadım 0-4
Tekkeköyspor -Alaçamspor Dikbıyık 1-1
19 Mayıs Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa 19 Mayıs 1-0
1930 Bafraspor -Yolspor Bafra 1-4
Havza Belediyespor -Karasamsunspor Havza 3-1
Telekomspor -Termespor İlkadım 1-2
Karasamsunspor -Atakentspor İlkadım 5-1
Evcispor -Tekkeköyspor Terme 2-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -1930 Bafraspor Canik Suniçim 1-2
Hacınabispor -19 Mayıs Belediyespor Bafra 1-1
Yolspor -Telekomspor İlkadım 5-0
Termespor -Havza Belediyespor Terme 2-5