Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı
zamanda ahlaklısını severim.

U-19 ELİT


U-19 ELİT Puan Tablosu

# Takım O G B M A Y AV P
1 Atakum Belediyespor 20 16 3 1 73 20 53 51
2 Kadıköyspor 20 14 4 2 66 20 46 46
3 Yolspor 20 13 4 3 52 20 32 43
4 19 Mayıs Belediyespor 20 10 6 4 35 25 10 36
5 Atakentspor 20 10 2 8 38 36 2 32
6 Çarşambaspor 20 9 4 7 35 29 6 31
7 İlkadım Bel.Yab-Pa 20 5 8 7 25 31 -6 23
8 Karadenizspor 20 5 4 11 24 45 -21 19
9 Samsun Belediyespor 20 4 3 13 25 52 -27 15
10 1930 Bafraspor 20 2 3 15 33 75 -42 9
11 Ladik Belediyespor 20 1 1 18 13 66 -53 1

U-19 ELİT Puan Tablosu

# Takım O G B M A Y AV P
1 Atakum Belediyespor 20 16 3 1 73 20 53 51
2 Kadıköyspor 20 14 4 2 66 20 46 46
3 Yolspor 20 13 4 3 52 20 32 43
4 19 Mayıs Belediyespor 20 10 6 4 35 25 10 36
5 Atakentspor 20 10 2 8 38 36 2 32
6 Çarşambaspor 20 9 4 7 35 29 6 31
7 İlkadım Bel.Yab-Pa 20 5 8 7 25 31 -6 23
8 Karadenizspor 20 5 4 11 24 45 -21 19
9 Samsun Belediyespor 20 4 3 13 25 52 -27 15
10 1930 Bafraspor 20 2 3 15 33 75 -42 9
11 Ladik Belediyespor 20 1 1 18 13 66 -53 1

Ceza Puanı Alan Takımlar

# Takım Ceza Puanı
1 Ladik Belediyespor 3

U-19 ELİT Maç Programı

Tarih Takımlar Saha Skor
Atakum Belediyespor
-
Yolspor
Atakum 4-2
1930 Bafraspor
-
Atakentspor
Bafra 2-3
Kadıköyspor
-
Samsun Belediyespor
İlkadım 1-1
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
19 Mayıs Belediyespor
Canik Suniçim 0-2
Çarşambaspor
-
Karadenizspor
Çarşamba 3-1
Karadenizspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 1-0
Atakentspor
-
Atakum Belediyespor
İlkadım 3-0
19 Mayıs Belediyespor
-
Çarşambaspor
19 Mayıs 1-1
Samsun Belediyespor
-
Ladik Belediyespor
Suni Çim 1-0
Yolspor
-
Kadıköyspor
İlkadım 0-0
Ladik Belediyespor
-
Yolspor
Ladik 1-4
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Samsun Belediyespor
Canik Suniçim 2-2
Atakum Belediyespor
-
1930 Bafraspor
Atakum 7-1
19 Mayıs Belediyespor
-
Karadenizspor
19 Mayıs 2-1
Kadıköyspor
-
Atakentspor
İlkadım 3-1
Yolspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 0-0
Atakentspor
-
Ladik Belediyespor
İlkadım 1-0
1930 Bafraspor
-
Kadıköyspor
Bafra 2-4
Samsun Belediyespor
-
Çarşambaspor
Suni Çim 1-0
Karadenizspor
-
Atakum Belediyespor
İlkadım 0-4
Ladik Belediyespor
-
1930 Bafraspor
Ladik 3-2
Çarşambaspor
-
Yolspor
Çarşamba 3-6
19 Mayıs Belediyespor
-
Samsun Belediyespor
19 Mayıs 3-0
Kadıköyspor
-
Atakum Belediyespor
İlkadım 2-3
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Atakentspor
Canik Suniçim 0-2
Karadenizspor
-
Kadıköyspor
İlkadım 1-4
Atakum Belediyespor
-
Ladik Belediyespor
Atakum 5-1
Atakentspor
-
Çarşambaspor
İlkadım 1-4
1930 Bafraspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Bafra 1-2
Yolspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 0-1
Çarşambaspor
-
1930 Bafraspor
Çarşamba 3-2
19 Mayıs Belediyespor
-
Atakentspor
19 Mayıs 1-1
Ladik Belediyespor
-
Kadıköyspor
Ladik 0-4
Samsun Belediyespor
-
Karadenizspor
Suni Çim 2-2
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Atakum Belediyespor
Canik Suniçim 1-4
Kadıköyspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 4-0
Atakum Belediyespor
-
Çarşambaspor
Atakum 3-1
1930 Bafraspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Bafra 2-2
Karadenizspor
-
Ladik Belediyespor
İlkadım 3-0
Yolspor
-
Samsun Belediyespor
İlkadım 3-0
Çarşambaspor
-
Kadıköyspor
Çarşamba 0-4
19 Mayıs Belediyespor
-
Atakum Belediyespor
19 Mayıs 1-2
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Ladik Belediyespor
Canik Suniçim 1-1
Samsun Belediyespor
-
Atakentspor
Suni Çim 0-3
Yolspor
-
Karadenizspor
İlkadım 4-1
1930 Bafraspor
-
Samsun Belediyespor
Bafra 7-6
Atakentspor
-
Yolspor
İlkadım 0-2
Ladik Belediyespor
-
Çarşambaspor
Ladik 0-2
Kadıköyspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Suni Çim 2-0
Karadenizspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 1-1
Karadenizspor
-
Atakentspor
İlkadım 2-1
Yolspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 2-1
Samsun Belediyespor
-
Atakum Belediyespor
Suni Çim 1-4
Çarşambaspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Çarşamba 1-0
19 Mayıs Belediyespor
-
Ladik Belediyespor
19 Mayıs 4-0
Yolspor
-
Atakum Belediyespor
İlkadım 1-2
Karadenizspor
-
Çarşambaspor
İlkadım 0-0
19 Mayıs Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
19 Mayıs 2-2
Atakentspor
-
1930 Bafraspor
İlkadım 4-1
Samsun Belediyespor
-
Kadıköyspor
Suni Çim 1-4
Kadıköyspor
-
Yolspor
Suni Çim 1-2
Atakum Belediyespor
-
Atakentspor
Atakum 7-2
1930 Bafraspor
-
Karadenizspor
Bafra 0-0
Çarşambaspor
-
19 Mayıs Belediyespor
Çarşamba 1-2
Ladik Belediyespor
-
Samsun Belediyespor
Ladik 0-1
Atakentspor
-
Kadıköyspor
İlkadım 0-5
Yolspor
-
Ladik Belediyespor
İlkadım 5-2
Samsun Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Suni Çim 0-2
1930 Bafraspor
-
Atakum Belediyespor
Bafra 0-11
Karadenizspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 1-3
Kadıköyspor
-
1930 Bafraspor
Suni Çim 8-1
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Yolspor
Canik Suniçim 2-2
Atakum Belediyespor
-
Karadenizspor
Atakum 5-0
Çarşambaspor
-
Samsun Belediyespor
Çarşamba 3-0
Ladik Belediyespor
-
Atakentspor
Ladik 0-3
Atakentspor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
İlkadım 0-0
Yolspor
-
Çarşambaspor
İlkadım 2-1
Atakum Belediyespor
-
Kadıköyspor
Atakum 2-2
1930 Bafraspor
-
Ladik Belediyespor
Bafra 6-3
Samsun Belediyespor
-
19 Mayıs Belediyespor
Suni Çim 0-3
19 Mayıs Belediyespor
-
Yolspor
19 Mayıs 1-1
Çarşambaspor
-
Atakentspor
Çarşamba 4-0
Ladik Belediyespor
-
Atakum Belediyespor
Ladik 0-3
Kadıköyspor
-
Karadenizspor
Suni Çim 2-1
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
1930 Bafraspor
Canik Suniçim 2-2
Atakentspor
-
19 Mayıs Belediyespor
İlkadım 6-1
Kadıköyspor
-
Ladik Belediyespor
Suni Çim 6-0
Atakum Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Atakum 2-0
1930 Bafraspor
-
Çarşambaspor
Bafra 1-2
Karadenizspor
-
Samsun Belediyespor
İlkadım 1-0
Samsun Belediyespor
-
Yolspor
Suni Çim 0-6
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Kadıköyspor
Canik Suniçim 2-4
Çarşambaspor
-
Atakum Belediyespor
Çarşamba 1-1
Ladik Belediyespor
-
Karadenizspor
Ladik 2-6
19 Mayıs Belediyespor
-
1930 Bafraspor
19 Mayıs 2-1
Kadıköyspor
-
Çarşambaspor
Suni Çim 2-2
Atakum Belediyespor
-
19 Mayıs Belediyespor
Atakum 0-0
Ladik Belediyespor
-
İlkadım Bel.Yab-Pa
Ladik 0-3
Atakentspor
-
Samsun Belediyespor
İlkadım 3-1
Karadenizspor
-
Yolspor
İlkadım 0-5
19 Mayıs Belediyespor
-
Kadıköyspor
19 Mayıs 1-4
Yolspor
-
Atakentspor
İlkadım 2-0
Samsun Belediyespor
-
1930 Bafraspor
Suni Çim 7-1
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Karadenizspor
Canik Suni Çim 3-1
Çarşambaspor
-
Ladik Belediyespor
Çarşamba 3-0
İlkadım Bel.Yab-Pa
-
Çarşambaspor
Canik Suni Çim 2-0
Atakum Belediyespor
-
Samsun Belediyespor
Atakum 4-1
1930 Bafraspor
-
Yolspor
Bafra 0-3
Atakentspor
-
Karadenizspor
İlkadım 4-1
Ladik Belediyespor
-
19 Mayıs Belediyespor
Ladik 0-3

U-19 ELİT Maç Programı

Tarih Takımlar Saha Skor
Atakum Belediyespor -Yolspor Atakum 4-2
1930 Bafraspor -Atakentspor Bafra 2-3
Kadıköyspor -Samsun Belediyespor İlkadım 1-1
İlkadım Bel.Yab-Pa -19 Mayıs Belediyespor Canik Suniçim 0-2
Çarşambaspor -Karadenizspor Çarşamba 3-1
Karadenizspor -1930 Bafraspor İlkadım 1-0
Atakentspor -Atakum Belediyespor İlkadım 3-0
19 Mayıs Belediyespor -Çarşambaspor 19 Mayıs 1-1
Samsun Belediyespor -Ladik Belediyespor Suni Çim 1-0
Yolspor -Kadıköyspor İlkadım 0-0
Ladik Belediyespor -Yolspor Ladik 1-4
İlkadım Bel.Yab-Pa -Samsun Belediyespor Canik Suniçim 2-2
Atakum Belediyespor -1930 Bafraspor Atakum 7-1
19 Mayıs Belediyespor -Karadenizspor 19 Mayıs 2-1
Kadıköyspor -Atakentspor İlkadım 3-1
Yolspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 0-0
Atakentspor -Ladik Belediyespor İlkadım 1-0
1930 Bafraspor -Kadıköyspor Bafra 2-4
Samsun Belediyespor -Çarşambaspor Suni Çim 1-0
Karadenizspor -Atakum Belediyespor İlkadım 0-4
Ladik Belediyespor -1930 Bafraspor Ladik 3-2
Çarşambaspor -Yolspor Çarşamba 3-6
19 Mayıs Belediyespor -Samsun Belediyespor 19 Mayıs 3-0
Kadıköyspor -Atakum Belediyespor İlkadım 2-3
İlkadım Bel.Yab-Pa -Atakentspor Canik Suniçim 0-2
Karadenizspor -Kadıköyspor İlkadım 1-4
Atakum Belediyespor -Ladik Belediyespor Atakum 5-1
Atakentspor -Çarşambaspor İlkadım 1-4
1930 Bafraspor -İlkadım Bel.Yab-Pa Bafra 1-2
Yolspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 0-1
Çarşambaspor -1930 Bafraspor Çarşamba 3-2
19 Mayıs Belediyespor -Atakentspor 19 Mayıs 1-1
Ladik Belediyespor -Kadıköyspor Ladik 0-4
Samsun Belediyespor -Karadenizspor Suni Çim 2-2
İlkadım Bel.Yab-Pa -Atakum Belediyespor Canik Suniçim 1-4
Kadıköyspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 4-0
Atakum Belediyespor -Çarşambaspor Atakum 3-1
1930 Bafraspor -19 Mayıs Belediyespor Bafra 2-2
Karadenizspor -Ladik Belediyespor İlkadım 3-0
Yolspor -Samsun Belediyespor İlkadım 3-0
Çarşambaspor -Kadıköyspor Çarşamba 0-4
19 Mayıs Belediyespor -Atakum Belediyespor 19 Mayıs 1-2
İlkadım Bel.Yab-Pa -Ladik Belediyespor Canik Suniçim 1-1
Samsun Belediyespor -Atakentspor Suni Çim 0-3
Yolspor -Karadenizspor İlkadım 4-1
1930 Bafraspor -Samsun Belediyespor Bafra 7-6
Atakentspor -Yolspor İlkadım 0-2
Ladik Belediyespor -Çarşambaspor Ladik 0-2
Kadıköyspor -19 Mayıs Belediyespor Suni Çim 2-0
Karadenizspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 1-1
Karadenizspor -Atakentspor İlkadım 2-1
Yolspor -1930 Bafraspor İlkadım 2-1
Samsun Belediyespor -Atakum Belediyespor Suni Çim 1-4
Çarşambaspor -İlkadım Bel.Yab-Pa Çarşamba 1-0
19 Mayıs Belediyespor -Ladik Belediyespor 19 Mayıs 4-0
Yolspor -Atakum Belediyespor İlkadım 1-2
Karadenizspor -Çarşambaspor İlkadım 0-0
19 Mayıs Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa 19 Mayıs 2-2
Atakentspor -1930 Bafraspor İlkadım 4-1
Samsun Belediyespor -Kadıköyspor Suni Çim 1-4
Kadıköyspor -Yolspor Suni Çim 1-2
Atakum Belediyespor -Atakentspor Atakum 7-2
1930 Bafraspor -Karadenizspor Bafra 0-0
Çarşambaspor -19 Mayıs Belediyespor Çarşamba 1-2
Ladik Belediyespor -Samsun Belediyespor Ladik 0-1
Atakentspor -Kadıköyspor İlkadım 0-5
Yolspor -Ladik Belediyespor İlkadım 5-2
Samsun Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa Suni Çim 0-2
1930 Bafraspor -Atakum Belediyespor Bafra 0-11
Karadenizspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 1-3
Kadıköyspor -1930 Bafraspor Suni Çim 8-1
İlkadım Bel.Yab-Pa -Yolspor Canik Suniçim 2-2
Atakum Belediyespor -Karadenizspor Atakum 5-0
Çarşambaspor -Samsun Belediyespor Çarşamba 3-0
Ladik Belediyespor -Atakentspor Ladik 0-3
Atakentspor -İlkadım Bel.Yab-Pa İlkadım 0-0
Yolspor -Çarşambaspor İlkadım 2-1
Atakum Belediyespor -Kadıköyspor Atakum 2-2
1930 Bafraspor -Ladik Belediyespor Bafra 6-3
Samsun Belediyespor -19 Mayıs Belediyespor Suni Çim 0-3
19 Mayıs Belediyespor -Yolspor 19 Mayıs 1-1
Çarşambaspor -Atakentspor Çarşamba 4-0
Ladik Belediyespor -Atakum Belediyespor Ladik 0-3
Kadıköyspor -Karadenizspor Suni Çim 2-1
İlkadım Bel.Yab-Pa -1930 Bafraspor Canik Suniçim 2-2
Atakentspor -19 Mayıs Belediyespor İlkadım 6-1
Kadıköyspor -Ladik Belediyespor Suni Çim 6-0
Atakum Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa Atakum 2-0
1930 Bafraspor -Çarşambaspor Bafra 1-2
Karadenizspor -Samsun Belediyespor İlkadım 1-0
Samsun Belediyespor -Yolspor Suni Çim 0-6
İlkadım Bel.Yab-Pa -Kadıköyspor Canik Suniçim 2-4
Çarşambaspor -Atakum Belediyespor Çarşamba 1-1
Ladik Belediyespor -Karadenizspor Ladik 2-6
19 Mayıs Belediyespor -1930 Bafraspor 19 Mayıs 2-1
Kadıköyspor -Çarşambaspor Suni Çim 2-2
Atakum Belediyespor -19 Mayıs Belediyespor Atakum 0-0
Ladik Belediyespor -İlkadım Bel.Yab-Pa Ladik 0-3
Atakentspor -Samsun Belediyespor İlkadım 3-1
Karadenizspor -Yolspor İlkadım 0-5
19 Mayıs Belediyespor -Kadıköyspor 19 Mayıs 1-4
Yolspor -Atakentspor İlkadım 2-0
Samsun Belediyespor -1930 Bafraspor Suni Çim 7-1
İlkadım Bel.Yab-Pa -Karadenizspor Canik Suni Çim 3-1
Çarşambaspor -Ladik Belediyespor Çarşamba 3-0
İlkadım Bel.Yab-Pa -Çarşambaspor Canik Suni Çim 2-0
Atakum Belediyespor -Samsun Belediyespor Atakum 4-1
1930 Bafraspor -Yolspor Bafra 0-3
Atakentspor -Karadenizspor İlkadım 4-1
Ladik Belediyespor -19 Mayıs Belediyespor Ladik 0-3